از مجموعۀ خودشناسی و تحول فردی

مجموعه سرآغاز

متیو استفانو بدلیل اطلاعات خاصی که به واسطه‌ی دسترسی‌اش به سوابق آکاشیک داشته، توانایی درک چگونگی آفرینش جهان و لایه‌های واقعیت‌هایی‌ که ما در آن وجود داریم را یاد میدهد.

با عضویت در سایت و خرید اشتراک دسترسی نامحدود به بهترین برنامه های جهان داشته باشید.

متیو استفانو
متیو استفانو (مربی و راهنما)
}

۲۶

تعداد دانشجویان

با متیاس استفانو در دوره‌ی سرآغاز چه چیزهایی می‌آموزیم؟


متیاس استفانو که از نوابغ خاص دوران ما به حساب میاید، با دسترسی به اگاهی‌هایی که از همان کودکی، به واسطه‌ی دسترسی‌اش به سوابق آکاشیک برایش فراهم بوده، تلاش میکند مردم کره‌ی زمین را نسبت به حقیقت خودشان و ساز و کار جهان هستی اگاه کند تا با شناخت بهتر خود، آگاهانه زندگی کنند و خالق زندگی خود باشند.( اطلاعات خاصی که او به واسطه‌ی دسترسی‌اش به سوابق آکاشیک از آن‌ها یاد می کند، توانایی درک چگونگی آفرینش جهان و لایه‌های واقعیت‌هایی‌ که ما در آن وجود داریم است. آکاشیک از واژه ی آکاشا، برگرفته از زبان سانسکریت به معنای "کتابخانه ی پنهان" است )

 

جهان‌بینی متیاس استفانو این است که ما خالق زندگی خودمان هستیم و با شناخت خودمان و درک جهان هستی می‌توانیم نقش خود را در این زندگی ایفا کنیم. به قول حکیم ابوالقاسم فردوسی توانا بود هرکه دانا بود.

ویژگی مهم استاد دوره‌ی سرآغاز


نکته‌ی مهم در مورد متیاس اینست که در صحبت‌هایش جانبداری، تناقض و یا تکبری دیده نمی‌شود و حقایق مطرح شده توسط او برای استفاده‌ی عموم مردم است، گرچه بسیار عمیق و گسترده می‌باشند. و البته این حقایق با حقایق بیان شده توسط بزرگان ادیان و مذاهب مختلف هماهنگ است.

 

گرچه غالبا در گذشته، به خاطر اوضاع فرهنگی - سیاسی و پایین بودن سطح آگاهی و پذیرش عمومی، این آگاهی‌ها به صورت عمومی بیان نشده‌اند و یا فهمیده نشده‌اند. که نمونه‌ی آن‌ها را در کتب تمامی بزرگان ایرانی مثل فردوسی و سهرودی و عطار و نسفی و مولوی و شبستری و حافظ و ملاصدرا و آرتیمانی و ... تا بزرگان جهانی مثل ابن عربی و افلاطون و لائوتزو و کنفسیوس ( جدا از بزرگان دین اسلام و شیوا( اولین یوگی و آورنده‌ی دانش یوگا که با شیوا خدای هندو متفاوت است ) و .. ) که همینطور در کتاب‌های اصلی ادیان چون قرآن و نهج‌البلاغه و انجیل و وداها و اوپانیشادها و ئی چینگ و ... دید. البته دیدن آن‌ها را چشمی دیگر باید.

ویژگی خاص متیاس استفانو اینست که این آگاهی‌ها را برای همگان، به دور از پنهان کاری و رمزنگاری و به زبانی ساده ( تا حد مقدور ) بیان میکند که بسیار جای قدردانی دارد.

همچنین از حالاتش مشخص است که این سخنان و آموزه‌ را از روی بینش و آگاهی خود با ما در میان میگذارد و از آن‌ها می‌توان استفاده‌‌های بسیار مفیدی برای داشتن زندگی بهتر و رو به تکامل کرد تا هم زندگی آرام و روانی داشته باشیم و در رویارویی با سختی‌های گوناگون زندگی، از این دید وسیع‌ و دقیق‌ استفاده کنیم.

در جهان دو نیرو هست که خالق همه چیز است؛ مثبت و منفی. منفی درونی است و مثبت بیرونی. نه خوب است نه بد. متیاس استفانو
 

سرآغاز


او در ابتدا به سرآغاز جهان هستی، آغاز آفرینش همه چیز و ۹ مرحله یا ۹ بُعد جهان هستی و رسیدن به کمال به طور مفصل میپردازد تا خودمان و جهان هستی را بهتر بشناسیم و با استفاده از این دانش خالق زندگی خود شویم.

 

در هر قسمت از طریق تکامل آگاهانه‌ی مورد نیاز برای فراتر رفتن از نُه بُعد، که واقعیت زندگی‌ ما را ساخته‌ جلو میرویم و همراه هم قطعه‌های درونی انسان و ارتباط‌مان با هستی را کنار هم قرار می‌دهیم. در این سفر نه تنها درک عمیق‌تری نسبت به ساختار واقعیت یگانه‌یمان پیدا می‌کنید، بلکه شروع به دیدن و درک اهمیت حضور خود به عنوان بخش جدایی ناپذیر از این هستی بی‌کران، خواهید کرد.

در ادامه‌ به تاریخ بسیار کهن انسانی و تمدن‌های مختلفی که در شکل‌گیری جهان به این شکل که هست نقش داشتند میپردازد تا با شناخت بهتر گذشته، بتوانیم انتخاب‌های بهتری برای آینده‌ و مسیرمان داشته باشیم.

در سن بیست و یک سالگی متیاس استفانو شروع به انتقال دیدگاه خاص خود نسبت به واقعیت زندگی که از طریق اتصالش به سوابق آکاشیک بدست آورده می‌کند. جهان‌بینی او این است که ما خالق واقعیت زندگی خودمان هستیم که این ابزار کافی را برای تعالی بخشیدن به زندگیمان در اختیارمان می‌گذارد. او اکنون در حال تولید آثاری است که به ما کمک می‌کند، جهانی که در آن هستیم و نقشی که در آن داریم را کاملا درک کنیم و با آگاهی از آن زندگی کنیم.

 


 


فهرست مطالب

14 درس
۰۵:۴۳:۴۰
۱- یگانگی

۰۰:۲۵:۴۵

۰۰:۲۵:۴۵

۲- دوگانگی

۰۰:۲۵:۲۱

۰۰:۲۵:۲۱

محدود به اشتراک
۰۰:۲۷:۰۶

محدود به اشتراک
۰۰:۲۵:۴۲

محدود به اشتراک
۰۰:۲۵:۴۵

محدود به اشتراک
۰۰:۲۶:۰۵

محدود به اشتراک
۰۰:۳۰:۵۹

محدود به اشتراک
۰۰:۲۲:۵۴

محدود به اشتراک
۰۰:۲۵:۵۹

محدود به اشتراک
۰۰:۲۶:۲۴

محدود به اشتراک
۰۰:۲۹:۰۱

محدود به اشتراک
۰۰:۲۵:۵۰

محدود به اشتراک
۰۰:۲۵:۴۴

محدود به اشتراک
۰۰:۰۱:۰۵
متیو استفانو
متیو استفانو (مربی و راهنما)

متیاس استفانو در سن بیست و یک سالگی شروع به انتقال دیدگاه خاص خود نسبت به واقعیت زندگی که از طریق اتصالش به سوابق آکاشیک بدست آورده می‌کند.

تحول شما از اینجا شروع می شود

دسترسی به تمام دوره‌ها و مستندها تنها با تهیه یک اشتراک

با خرید اشتراک چه چیزهایی را به دست می‌آورید.

  • دسترسی آنلاین به تمامی دوره‌ها در هر زمان
  • پنل کاربری جهت مدیریت دروه‌های ثبت نام شده
  • دسترسی به مدیتیشن‌های اختصاصی ققنوس
  • دسترسی به تمام مستندها
اطلاعات تکمیلی و خرید اشتراک
با سفر ققنوس به شگفتی‌های درونی خود دست یابید.
به گفتگو آنلاین خوش آمدید
سلام! برای صحبت در واتساپ یکی از کارشناسان پشتیبانی ما را انتخاب کنید
تیم به طور معمول در چند دقیقه پاسخ می دهد.