بیوگرافی دیوید آیک + بخشی از دوره و مستند ۲۰۲۰


۵ بخش اساسیِ بیوگرافی دیوید آیک (۲۰۲۱ ) + ۲ویدیو


فهرست: تحول زندگی | کودکی، جوانی و زندگی مشترک  | رهایی از قضاوت | خروج از ماتریکس (۲۰۲۰) و سایر آثار | جهان‌بینی | ماجرای حذف از یوتیوب و فیس بوک

Image Description

دیوید آیک کیست و چرا مشهور است؟

 دیوید وان آیک نویسنده، سخنران و شخصیت رسانه‌ای مشهور انگلیسی که به خاطر دیدگاه‌اش، «چه چیزی و چه کسی واقعا کنترل جهان را در دست دارد» شناخته می‌شود. دیوید آیک نزدیک به ۳۰ سال است که نسبت به بردگی گرفتن انسان‌ها توسط اقلیت صاحب منابع، دولت، رسانه، ارتش و تکنولوژی‌های اخطار می‌دهد.

 او می‌گوید چیزی که به آن جهان فیزیکی میگوییم در واقع جهان شبیه سازی شده‌ی هولوگرافیک، یا ماتریکس است که توسط نیرویی غیر انسانی ساخته شده تا انسانیت را در بردگی نگه دارد. گفته هایی که با یافته‌های علمی جدید بیشتر و بیشتر مورد توجه قرار گرفته!

بخشی از آموزه‌های دیوید آیک در بخش ویدیوهای رایگان قرار گرفته که شما میتوانید آن‌ها را مشاهده و دانلود کنید.

او کسی است که از سال ۱۹۹۱ مورد تمسخر و توهین بی‌سابقه قرار گرفته و به او لقب روانی، دیوانه، بی‌عقل و مرد دیوانه داده‌اند… اما چقدر اوضاع تغییر کرده. امروزه کتاب‌هایش در سرتاسر جهان خوانده می‌شود و گفت و گوهایش توسط میلیون‌ها نفر در هر قاره‌ای شنیده می‌شود. چرا؟ چون آن‌چه او به خاطر گفتن‌اش مورد تمسخر قرار می‌گرفت اکنون در سرتاسر جهان در حال رخ دادن است و جریان رسمی علم از نگاه هولوگرافیک او و اینکه واقعیت، یک شبیه‌ساز است حمایت می‌کند.

کودکی، نوجوانی و زندگی مشترک دیوید‌ آیک از زبان خودشان

من سال 1952 در لسترین در میدلندز، منطقه‌ی مرکزی انگلستان متولد شدم در خانواده‌ای که به آن طبقه‌ی کارگر بریتانیا میگن و این به این معنیه که ما هیچ وقت پولی تو دست و بالمون نداشتیم.

من دوران کودکی فوق‌العاده‌ای داشتم چون موبایل و کامپیوتر نداشتم و تنها دنیایی برای کشف پیش روم داشتم. کودکی من درواقع صرف فوتبال بازی کردن و تماشای قطار دودی می‌شد.

روز اول مدرسم رو در پیش دبستانی کوچکی که رفتم به یاد دارم… صبح رفتم به مدرسه مادرم گفت که باید برم مدرسه منم نمیدوستم که مدرسه‌رفتن چیه و برای چیه موقع نهار که شد دیگه بسم بود. پس در رفتم، همون روز اول موقع ناهار فرار کردم.

Image

 به مادرم گفتم مدرسه رو دوست ندارم و دیگه نمیرم بهش گفتم دلم میخواد مثل همیشه بریم به مغازه ها سر بزنیم. اون گفت تو باید حتما بری مدرسه باید بری . پس منم باید میرفتم مدرسه و تحملش می‌کردم.

بچه‌ا‌ی نبودم که اعتماد‌به‌نفس بالایی داشته باشه . همیشه اتفاقای خوب زندگی برای دیگران می‌افتاد و هیچوقت برای من اتفاق نمی‌افتاد چون میدونین، وقتی در دهه های پنجاه و شصت در خانواده‌ای با پیشینه‌ی قشر کارگری به دنیا می‌اومدی به احتمال خیلی زیاد باید میرفتی و توی کارخانه ای کار میکردی یا توی اداره و اینجور جاها مشغول می‌شدی

اما از همون سنین پایین وقتی متوجه شدم چه انتخابهایی دارم با خودم فکر کردم قرار نیست از این کارا بکنم!

عادت داشتم شنبه ها بیام سمت راست باشگاه فوتبال لستر و بازی‌کردن تیم فوتبال دختران باشگاه شهر لستر رو تماشا کنم. همیشه جزو اولین نفرهایی بودم که به زمین میومد تا بتونم درست پشت دروازه قرار‌بگیرم و سالها، گوردون بنکس رو از فاصله‌ی خیلی نزدیکی تماشا می‌کردم.

 اینجوری بود که دروازه‌بانی رو یاد‌گرفتم. فقط با تماشای بازی اون و بعد در نهایت وقتی که مدرسه بودم باشگاه لستر از بازی من خوشش اومد و من می‌اومدم اینجا و با اونها تمرین می‌کردم.

Image
Image

فروشگاه اِوری دِی، روبروی باشگاه قبلا الکتریکی بود و منو لیندا اون موقع، بالای اون زندگی می‌کردیم، توی آپارتمانی که اجارش کرده‌بودیم و انقدر سرد بود که زمستونها با کاپشن می‌خوابیدم.


اون زمان، اونجا تنها جایی بود که می‌تونستیم از پس اجارش بر بیاییم من به عنوان روزنامه‌نگار در روزنامه‌ای محلی در لستر کار می‌کردم که حقوق زیادی هم نمیدادن…


ماجرای تحول زندگی دیوید آیک

 آیک مجری ورزشی مشهور بی بی سی و حزب سبز بود. در سال ۱۹۹۰ که او هیچ دیدگاه ماورایی‌ای نداشت طی اتفاقی که در مجمو‌عه‌ی خروج از ماتریکس بیان میکند در ایستگاه قطار به سمت کتابفروشی و کتابی که توسط یک خانم روحانی نوشته شده بود جذب می‌شود و پس از مطالعه‌ی کتاب و ملاقات نویسنده‌ی کتاب در حالی که پیش از آن اصلا درگیر مسائل ماورایی نبوده، خانم روحانی به او میگوید: برای هدفی به این زندگی آمده و قرار است جهان را تغییر دهد.


پس از طی ماجراهایی باور نکردنی در آمریکای جنوبی، پرو و برزیل، به دریافت‌ها و آگاهی‌ای از حقیقت زندگی میرسد که بعد از آن وقایع، به گفته‌ی خودش برایش روشن میشود که آنچه به آن واقعیت می‌گوییم یک شبیه‌سازی هولوگرافیک است که درون ما و توسط سیستم ادراکی ما شکل گرفته و واقعیت زندگی از انرژی‌ای ساخته شده که فرم‌های مختلفی به خود میگیرد و ما از طریق سیستم ادراکی آن را اینگونه برداشت میکنیم. درکی که بعد از سال‌ها توسط علم ثابت شده است!


  • اگه من نگرانی از اینکه مردم چه فکری میکنن رو رها نمیکردم، آیا کسی فکر میکنه میتونستم چیزایی که گفتم یا نوشتمو انجام بدم؟ ممکن نبود!                                                                            (دیوید آیک – مستند حقیقت طلب)

رهایی از قضاوت دیگران

 در آپریل ۱۹۹۱ در برنامه‌ی تلویزیونی تری واگن، دیوید به خاطر دیدگاهش نسبت به زندگی، هدفی که در این زندگی برایش آمده، کنترل شدن جهان توسط نیرو‌هایی غیر انسانی و اینکه بیان می‌کند او هم مانند مسیح، پسر خداست به طرز گسترده و شدیدی مورد تمسخر قرار میگیرد به طوری که خودش در دوره‌ی خروج از ماتریکس اینگونه می‌گوید.

    در دوره‌ای کمدین‌ها فقط لازم بود اسم‌ دیوید آیک را بیاورند تا همه بخندند، نیازی به کار دیگه‌ای نبود.

و شخصی مورد احترام و شناخته شده، به وسیله‌ای برای خنده‌ و تمسخر دیگران تبدیل می‌شود. که البته به گفته‌ی خودش این ماجرا تاثیری بسیار اساسی‌ در جهت انجام رسالت‌اش در زندگی و محقق شدن هدف‌اش گذاشت و کمک کرد تا بتواند از قضاوت و نظر دیگران در مورد خودش نترسد و بتواند آزادانه، جهان‌بینی‌اش را در همه‌جا و با همه‌کس بیان کند.
Image

خروج از ماتریکس و آثار دیوید

پس از برنامه‌ی تری، دیوید به راهش با چاپ ۴ کتاب در طی ۷ سال ادامه داد – شورش ربات‌ها(۱۹۹۴)، و حقیقت شما را آزاد خواهد کرد(۱۹۹۵)، بزرگترین راز(۱۹۹۹) و فرزندان ماتریکس(۲۰۰۱) – وی همواره به انتشار جهان‌بینی‌ عرفانی – سیاسی اش، ما کی هستیم، جهان فیزیکی یک توهم است، جهان جامد نیست و چه چیزی و چه کسی جهان را اداره میکند میپردازد…

دیوید در سال ۲۰۲۰ در دوره‌ی خروج از ماتریکس به شرح کامل عناوین زیر می‌پردازد:

 • ما کی هستیم
 • رهایی از ترس از قضاوت و نگاه دیگران
 • جهان فیزیکی یک توهم است
 • ماجراهای تحول‌اش در انگلیس و آمریکای جنوبی
 • چه چیزی و چه کسی جهان را اداره میکند
 • چرا لازم است اجازه دهیم دیگران آنطور که می‌خواهند زندگی کنند
 • همچنین چگونگی مقابله با سلطه‌ی آن‌ها می‌پردازد.

ما کی هستیم؟

قسمتی از دوره خروج از ماتریکس


ورود به دوره خروج از ماتریکس

 جهان‌بینی دیوید آیک

در قلب جهان‌بینی او این ایده وجود دارد که نژادی غیر انسانی (رپتایلیان reptilian) با نام انجمن برادری بابلی (Babylonian Brotherhood) نژاد بشر را کنترل میکند، و بسیاری از قدرت‌مندان و چهره‌های برجسته مثل جرج بوش، ملکه الیزابت دوم، کریس کریستوفرسون و باکسکار ویلی رپتایلیان اند.

  من فقط می‌خواهم مردم بدانند افرادی هستند که می‌توانند در مورد برخورد هواپیما‌ها به آسمان‌خراش‌ها فکر کنند و بگویند:« آره، به نظر خیلی خنده‌دار میشه » – دیوید آیک

آیک چون این رپتایلیان‌ها را مولفان اصلی پروتکل بزرگان صهیون معرفی کرد – طرحی که طبق آن یهودیان قصد سلطه بر جهان را دارند – مورد انتقادات فراوانی قرار گرفت. ادعایی که توجه راست افراطی و سوءظن یهودیان را به خود جلب کرد. آیک قویاً هر یهودی ستیزی را در مورد این جهان‌بینی رد کرد. در ۱۹۹۹ موقتا اجازه‌ی ورود به کانادا نداشت که پس از مدتی با گفت و گو با مقامات مهاجرت آن کشور ماجرا حل شد البته کتاب‌هایش از قفسه‌ی کتابفروشی ایندیگو، یک کتابفروشی زنجیره‌ای مشهور، بعد از اعتراض کنگره‌ی یهودی کانادا جمع‌آوری شد.

وی همچنین در مستندی به نام « حقیقت طلب: داستان زندگی دیوید آیک » به شرح داستان زندگی خود، و دانسته‌هایش میپردازد که پیش نمایشی از آن را میبینید.


حذف حساب کاربری یوتیوب و ماجرای فیس بوک دیوید آیک

در سال ۲۰۲۰ حساب کاربری دیوید آیک در یوتیب و همینطور فیس بوک که میلیون‌ها فالوِر و بیننده داشت، به دلیل مصاحبه‌حا و حرف‌های دیوید در مورد اتفاقات پشت پرده‌ی شیوع کرونا، ارتباط این ماجرا با 5G و برنامه‌ی استفاده از شیوع کرونا و 5G، در جهت کنترل مردم توسط آن، حذف شد. دلیل این حذف شدن انتشار اطلاعات غلط در مورد کرونا اعلام شد.


  اگر شما خیلی به حقیقت ماجرا نزدیک بشید آن‌ها میتوانند شما را یا شخصیت شما را ترور کنند – دیوید آیک

به گفتگو آنلاین خوش آمدید
سلام! برای صحبت در واتساپ یکی از کارشناسان پشتیبانی ما را انتخاب کنید
تیم به طور معمول در چند دقیقه پاسخ می دهد.